Musisz być zalogowany, aby zapisać się do kursu.

Dla kogo jest kurs?

Dla osób indywidualnych

Dla osób, które chcą się realizować w zawodzie trenera, ale mają zbyt małą liczbę klientów aby zajmować się tylko tym i muszą dodatkowo pracować.

W kursie dowiesz się jak prowadzić skutecznie swoje social media i mieć zawsze pełny kalendarz podopiecznych. Jak wykorzystać sprawdzone darmowe i płatne sposoby aby zbudować większą społeczność. Zostaniesz trenerem na pełny etat i będziesz mógł zajmować się tylko tym.

Dla trenerów

Dla trenerów, którzy mają dużą liczbę klientów stacjonarnych, ale chcą przenieść część swojego biznesu lub całość do świata on-line jednak nie mają czasu się tym zająć.

W kursie dowiesz się dlaczego tak ważne jest posiadanie własnej strony, co zrobić aby zarabiać więcej nie pracując od rana do nocy oraz stworzysz biznes odporny na lockdown. Szybko się wdrożysz do świata on-line.

Dla przyszłych trenerów

Dla przyszłych trenerów personalnych, którzy chcą wystartować, ale nie wiedzą od czego zacząć.
W kursie dowiesz się jak od początku budować silną markę trenera personalnego, pozyskiwać pierwszych klientów przez odpowiednie prowadzenie profili społecznościowych.

Dla trenerów z potrzebami

Dla trenerów, którzy nie mają uporządkowanej pracy, a ich ilość klientów nie jest stabilna. Chcieli by mieć więcej czasu wolnego i móc również pracować online, stworzyć dochód pasywny i wykorzystać maksymalnie swój potencjał.
W kursie dowiesz się jakie możesz popełniać błędy, które powodują, że nie masz odpowiednich efektów. Poznasz odpowiednie zabiegi marketingowe, które zwiększą Twoją sprzedaż. Zobaczysz jak w łatwy sposób możesz stworzyć swoje pierwsze produkty cyfrowe bez nakładów finansowych. Wzniesiesz swoje social media na wyższy poziom.

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszam do kontaktu: